Кінофестиваль «Світло»
Кінофестиваль "Світло"

Кінофестиваль «Світло» - це платформа для популяризації українського кінопродукту, а також - розповсюдження добрих, надихаючих та просвітницьких фільмів як в Україні, так і за кордоном.

З самого заснування у 2013 році захід став міжнародним. Його учасники - студії та режисери з багатьох країн: Швейцарії, Іспанії, Німеччини, Франції, Ізраїлю, Румунії, Австрії, Швеції, Ірану, США та інших.

Організатором кінофестивалю є ВГО «Спілка християнських письменників України». Метою численних проєктів СХПУ є розвиток української культури, поліпшення духовного та морального стану суспільства. Якнайліпше реалізації цих завдань послужило створення кінофестивалю з форматом фільмів, відеотворів, в яких немає місця аморальності та насильству.

На сьогодні кінофестиваль «Світло» має цілу низку дочірніх проєктів, серед яких «Світле кіно мандрує країною». Протягом року організатори демонструють найкращі стрічки кінофестивалю у різних куточках країни на благодійних засадах.

У 2017 році кінофестиваль посів перше місце у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив та був нагороджений почесною грамотою Київського міського голови.

У 2021 році «Світле кіно мандрує країною» увійшов у топ 100 кращих міських проєктів.

Нагору